Akademia Psychologii Płci

Pomagaj innym i zarabiaj

Zdobądź najbardziej potrzebny zawód w XXI wieku

Gratuluję!
Zrobiłeś pierwszy krok na drodze ku staniu się certyfikowanym coachem lub trenerem Instytutu Psychologii Płci. Serdecznie witam w naszej drużynie.

Akademia Psychologii Płci powstała przy Instytucie Psychologii Płci jako odpowiedź na olbrzymie zapotrzebowanie rynku na specjalistów w zakresie relacji między kobietą i mężczyzną, którzy w lekki, prosty i nieinwazyjny sposób pomogą ludziom zrozumieć zachowania oraz właściwie interpretować język płci przeciwnej w życiu osobistym i zawodowym.

ROZPOCZELIŚMY REKRUTACJE 2021

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W dzisiejszych trudnych czasach kompetencje związane z rozwiązywaniem problemów związanych z budowaniem związku, rozumieniu siebie, ratowaniem związku czy ratowaniu siebie po rozstaniu przezywają renesans. Zamknięci w domu potrzebujemy nowych umiejętności by związek który przez pracę był zaniedbywany dziś  był naszą ostoją, wspierał nas  i pomógł przetrwać trudny okres. 

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ W ZAKRESIE PSYCHOLOGII PŁCI

Nasz program pomoże ci osiągnąć prywatne, zawodowe i finansowe cele, jak również pokaże ci jak wspierać innych w ich realizacji. Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że nic nie daje takiej satysfakcji i spełnienia jak dzielenie się z innymi ludźmi swoją wiedzą i sukcesem.

Jeżeli staniesz się członkiem naszego zespołu otrzymasz wsparcie niezbędne do tego byś mógł podzielić się z innymi tym, jaką jesteś osobą oraz do ulepszenia otaczającego Cię świata. Niestety nie każdy może otrzymać rekomendacje i certyfikat  Instytutu Psychologii Płci.

Dzięki starannej selekcji wybieramy najbardziej inteligentne osoby, które odniosły już sukces w jakiejś dziedzinie oraz, co szczególnie istotne cechujące się silnym dążeniem do zmieniania świata. Zespół Instytutu Psychologii Płci zapewnia całkowite wsparcie, oczekujemy jednak, iż wybrana przez nas osoba wykaże pełne i stale rosnące zaangażowanie w działalność naszego Instytutu, jak również gotowość do stawiania wymagań oraz ambitnych celów nie tylko sobie, ale i innym ludziom

SZKOLIMY EKSPERTÓW

Akademia Psychologii Płci

LIFE

Interesujesz się Psychologią? Chcesz zrozumieć płeć partnera? Chcesz zrozumieć siebie?
TEN PRAGRAM JEST DLA CIEBIE

PROFESJONAL

Jesteś coachem, terapeutą, trenerem i chcesz zdobądź unikalną specjalizację.
TEN PRAGRAM JEST DLA CIEBIE

MASTER BUSINESS PROFESJONAL

Pragniesz pomagać innym, i zbudować na tym dochodowy biznes?
TEN PRAGRAM JEST DLA CIEBIE

Czym specjalista Instytutu Psychologii Płci różni się od innych oferujących podobne usługi specjalistów?

Na całym świecie jest mnóstwo wykwalifikowanych i wspaniałych coachów, trenerów czy psychologów; sam miałem przyjemność poznać niektórych z nich i wziąć udział w ich treningach. Jednak niewielu z nich podczas swojej pracy w profesjonalny sposób skupia się lub choć tylko patrzy na omawiane zagadnienia poprzez pryzmat różnic międzypłciowych.

 

Dlatego nasza specjalizacja daje przewagę wobec konkurencji poprzez fakt, że w trakcie pracy pokazujemy klientom, iż kobiety i mężczyźni w odmienny sposób odnoszą i dążą do sukcesu, inne przeszkody stoją na ich drodze, różnią się zwłaszcza w kwestii radzenia sobie ze stresem.

Specjalizujemy się w zwróceniu uwagi obu płciom na istotne i ważne dla nich kwestie.

Pomagamy rozwiązywać problemy pojawiające się w związkach, zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej w relacji klient-sprzedawca bądź pracodawca -pracownik.

Dzięki temu, że mężczyzna zna potrzeby kobiety, jest świadomy istniejących pomiędzy nimi różnic, może ofiarować jej pełne wsparcie wtedy, kiedy ona tego najbardziej potrzebuje; wydobyć z niej to, co najlepsze. Podobnie kobieta rozumiejąc potrzeby mężczyzny, wie jak może go wspierać, inspirować, wydobyć z niego to, co w nim najlepsze.

Specjaliści Instytutu Psychologii Płci dzięki treningom i szkoleniom znają najlepsze sposoby na aktywne asystowanie kobietom i mężczyznom w nauce odmiennych dla obu płci metod walki ze stresem, co w konsekwencji prowadzi do osiągnięcia założonych celów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Nazywam się Grzegorz Kordek i jestem dyrektorem zarządzającym  Instytutu Psychologii Płci w którym organizujemy Akademie Psychologii Płci. Pozwól, że na początek powiem ci jak wielkie zrobiłeś na mnie wrażenie. Z pewnością jesteś człowiekiem czynu, zaangażowanym w pomaganie innym, w ulepszanie ich firm, zespołów pracowników czy też rozwoju ich kariery.

W ostatnim czasie czyniono ogromne wysiłki by zrozumieć naturę i istotę pracy ludzkiego mózgu. Nowoczesne metody obrazowania pracy mózgu, wnikliwe badania mechanizmów hormonalnych i neuropsychologicznych pozwoliły odkryć źródła niektórych wrodzonych predyspozycji i różnic. Umożliwiło to wyznaczenie nowych ram dla zrozumienia odmienności płciowych dzięki dwóm niezależnym, ale zbieżnym osiągnięciom nauki.

Pierwsze z nich to gigantyczny postęp, jakiego dokonano w rozumieniu mechanizmów pracy mózgu; drugi to nowe odkrycia ukazujące, w jaki sposób, biologicznie i behawioralnie, jesteśmy tym, kim jesteśmy – kobietami lub mężczyznami. Mózgi kobiet i mężczyzn są różne – tak, jak mamy płeć ciała, mamy również płeć mózgu. To nowe pojmowanie budowy mózgu i sposobu jego funkcjonowania stanowi potężne narzędzie, pomocne w ulepszaniu relacji z innymi.

Różnice między kobietą a mężczyzną objawiają się właściwie w każdym aspekcie życia, począwszy od kwestii sposobu komunikowania się i myślenia, na odmiennych reakcjach i potrzebach skończywszy. Dlatego też zrozumienie specyfiki i odmienności danej płci to pierwszy krok ku zmniejszeniu poczucia wzajemnej obcości.

Problematykę płci wprowadza się do firm, urzędów, instytucji, szczególnie w kontekście członkostwa Polski w Unii Europejskiej i przyjmowania kolejnych regulacji dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji. Naszą misją jest, zatem aby podstawowa wiedza z zakresu różnic płciowych (bez jakiejkolwiek dyskryminacji żadnej z płci, a wprost przeciwnie ze wskazaniem ich równej wartości i potencjału, który tkwi w każdej z nich) trafiała do społeczeństwa jak najwcześniej.

Tajemnicą sukcesu w tym biznesie jest poznanie konkretnej metodologii, strategii i narzędzi, zdobyciu kompetencji, dzięki którym. Twoja efektywność i skuteczność będzie imponująca, dzięki czemu zarobisz duże sumy pieniędzy i pomożesz wielu osobom.

Drugą sprawą osiągnięcia sukcesu w byciu specjalistą jest to by uczyć się od mistrzów tego fachu – ludzi, którzy zajmują się tym, na co dzień i odnoszą sukcesy. Główny problem polega na tym, iż profesjonaliści nie ujawniają ludziom swoich sekretów sukcesu oraz sposobu myślenia, jaki stał za ich każdym życiowym ruchem. Grzegorz Kordek oraz zespół jego najlepszych trenerów zrobią to dla Ciebie.

Jak zarabiać 1 000 zł w godzinę
lub 10 000 w weekend pomagając innym?

Bycie cochem, doradcą terapeutą lub trenerem jest  jednym z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących zajęć na świecie. Każdy z nas amatorsko się tym zajmuje, gdy rozmawia, wspiera, uczy i pomaga innym. Czasami są to znajomi, współpracownicy, przyjaciele, dzieci czy w końcu Twój partner.
Często jednak mino szczerych chęci nie wychodzi tak jak powinno, dlatego, że brakuje Ci pewnych ważnych umiejętności i wiedzy, a przez jej brak możesz mieć spore kłopoty i możesz przysporzyć kłopotów innym. Dlatego często ludzie w branży coachingowej i szkoleniowej nie są efektywni i nie zarabiają dobrych pieniędzy.

Szkolenie Specjalistyczne Akademii Psychologii Płci stanowi początek niezwykłej podróży w głąb psychiki kobiet i mężczyzn.

Rozumiejąc płeć przeciwną oraz poznając uwarunkowania, które stoją za jej zachowaniem stajesz się bardziej wyrozumiały i troskliwy, zaczynasz akceptować dzielące was do tej pory różnice i umiejętnie wykorzystywać ich dobroczynny skutek, odzyskujesz wiarę w siebie i pewność, że każde z Was jest zupełnie normalne.

Pozytywne efekty odczujesz zarówno w sferze relacji z partnerem jak i sferze samopoznania oraz samoakceptacji. Obserwując widoczne korzyści uzyskiwane przez uczestników naszych szkoleń wierzymy, że to szkolenie jest również dla Ciebie.

Co to jest Psychologia Płci?

Psychologia Płci to zbiór zasad, spostrzeżeń, narzędzi i strategii, które pozwalają mężczyznom i kobietom na autentyczną relacje oraz świadome i skuteczne zarządzanie nią w celu budowania wzajemnego zadowolenia i osobistego szczęścia zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, to poznanie wyróżniających cech kobiet i mężczyzn w ujęciu biologicznym, fizycznym i kulturowym.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie kierowane jest do osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn, par i singli amatorów jak i profesjonalistów – którzy pragną znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące zachowań w stosunku do płci przeciwnej oraz sposobów komunikowania się z nią. Dzięki wiedzy zawartej w programie szkolenia poznasz, zrozumiesz i nauczysz się siebie oraz swojego partnera bądź klienta  zarówno w życiu osobistym i zawodowym.

Dla Ciebie: jeśli chcesz:

 • Pozbyć się barier, które Cię ograniczają w budowaniu udanego związku
 • Uwolnić się od przekonania, że „wszyscy faceci, wszystkie baby są takie same” czyli złe.
 • Zrozumieć swoje specyficznie męskie/kobiece potrzeby i zachowania
 • Odkryć własny potencjał, odzyskać kobiecą/męską pewność swojej natury, na nowo się z nią zaprzyjaźnić.
 • Stworzyć pozytywne zmiany i uzyskać konkretne rezultaty w życiu osobistym.
 • Spojrzeć na swoje życie, jako na proces stawania się i wyznaczenia tego jak chcesz żyć
 • Odzyskać wiarę i sens bycia z drugą osobą po mimo przebytych kryzysów i nieudanych związków.

Dla Ciebie i Twojego partnera jeśli chcecie:

 • Dowiedzieć się jaka jest stała, powtarzająca się dynamika związku, poznać cykliczność  uczuć i nauczyć się na nią reagować
 • Nauczyć się jak wejść na wyższy poziom komunikacji w związku, zapobiegając konfliktom i twórczo rozwiązując problemy z korzyścią dla obojga partnerów
 • Dowiedzieć się jak sprawić by w budowanym przez Ciebie związku był cały czas żar, namiętność i pragnienie
 • Poznać sprawdzone metody na odkrywanie i realizowanie ukrytych pragnień Twojej drugiej połówki

Dla Profesjonalistów coachów, trenerów, doradców i tarapatów
Jeśli jesteś profesjonalistą lub chcesz stać się ekspertem i  przychodzisz do nas w poszukiwaniu narzędzi, metod i wiedzy specjalistycznej z zakresu Psychologii Płci to to szkolenie jest dla Ciebie, ponieważ to początek procesu edukacji, w którym masz możliwość otrzymania jedynego w Polsce Certyfikatu Specjalizacji oraz Licencji Coacha i Trenera Psychologia Płci.

To Szkolenie Specjalistyczne Akademii Psychologii Płci  jest pierwszym i zarazem ogromnym krokiem, aby stać się coachem, doradcą, terapeutą i trenerem posiadającym unikalną specjalizacje oraz wyjątkową wiedzę i profesjonalne strategie działań, służące skutecznej pracy z innymi.

Dlaczego warto?

Ponieważ:

 • Szkolenie Specjalistyczne Akademii Psychologii Płci to początek większego projektu Akademii Psychologii Płci, o którym w całości możesz przeczytać dowiesz się podczas szkolenia, to budowanie fundamentu, aby później móc zostać profesjonalnym certyfikowanym Coachem lub trenerem Instytutu Psychologii Płci.
 • grupa szkoleniowa złożona jest z kobiet i mężczyzn, co gwarantuje brak stronniczości i pozwala na bardzo interaktywną i wiarygodną wymianę doświadczeń oraz poglądów ze świata kobiet i mężczyzn. Trenerzy to również reprezentanci dwóch płci, którzy jako profesjonaliści często posiłkują się naturalnym zrozumieniem zachowań przedstawicieli swojej płci.
 • Program opracowany jest tak, aby dla każdego starczyło czasu i przestrzeni na przećwiczenie praktycznych umiejętności, pytania i dyskusję.
 • nasze podejście do budowania udanego związku oraz zrozumienia płci, charakteryzuje się holistycznym podejściem do człowieka.
 • Otrzymujesz gwarancję, że wychodząc ze szkolenia na wszystkie Twoje pytania otrzymasz odpowiedź, a Twoje oczekiwania zostaną przekroczone.
 • Podczas szkolenia wybranym osobą proponujemy coś, czego prawdopodobnie nie znajdziesz na rynku: Indywidualny coachingowo monitoringowy program rozwoju zawodowego i osobistego. Wiąże się on z analizą potrzeb każdego uczestnika przed szkoleniem. Następnie przystępujemy do dostosowania programu szkolenia według wcześniej rozpoznanych potrzeb. Podczas całego szkolenia uczestnicy mają możliwość indywidualnej pracy z trenerami i coachami
 • Jeśli planujesz, aby Twoja praca była związana ze szkoleniami albo coachingiem Szkolenie Specjalistyczne Akademii Psychologii to podstawa. To również niezbędny element prowadzący do poznania siebie, w celu lepszego zrozumienia innych.
 • Nasze szkolenia oparte są na światowych standardach, zasadach i kodeksie etycznym. Dzięki temu klient może mieć 100% pewności co do naszego profesjonalizmu.
 • GWARANTUJEMY CI pełne zaangażowanie trenerów, odpowiadanie na Twoje wątpliwości i pytania, indywidualną pracę, jeśli tylko będziesz tego potrzebować, profesjonalne podejście i możliwość rozwoju.

Nie zagwarantujemy Ci natomiast, że po dwóch dniach pracy obudzisz się w ramionach księcia  z bajki bądź bogini o gołębim sercu, możemy jednak zapewnić, że zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci świadomie budować  związek z Twoich marzeń.

„Jeśli dobrze znamy samych siebie, to możemy blisko związać się z drugą osobą bez utraty poczucia własnej wartości”. John Gray.

Co zyskasz?

 • praktyczną wiedzę, dzięki której każdego dnia odkryjesz prawdę o sobie, partnerze, życiu we dwoje
 • pewność, że to nie zmiana partnera/erki powoduje zmianę w związku a jedynie zrozumienie różnic i nauka prawidłowego reagowania na nie
 • możliwość bycia doskonalszym i mądrzejszym
 • świadomość, że „Ja” już nie muszę niczego i nikogo „naprawiać”, że wszystko „To” jest „normalne” .. „naturalne” i „dobrze działające”
 • wiedzę na temat ewolucyjnych różnic w potrzebach obojga płci, która jest kluczem do udanego związku
 • narzędzia dzięki, którym można cierpliwie, świadomie a co najważniejsze skutecznie rozładowywać emocje oraz podejmować dialog z uczuciami partnera.

A może wierzysz, że masz to wszystko i potrzebujesz wiedzy, podejścia i umiejętności, ponieważ chcesz pomagać innym? Szkolenie Specjalistyczne Akademii Psychologii to pierwszy, znaczący krok na ścieżce Akademia Psychologii Płci, dzięki któremu możesz zostać profesjonalnalistą  Ekspertem , Coachem oraz Trenerm Instytutu Psychologii Płci

Szkolenie to jest dla ciebie, jeśli chcesz:

 • Zdobyć unikalną specjalizacje dzięki której zdobędziesz nowych klientów,  zaczniesz więcej zarabiać a przede wszystkim będziesz w stanie bardziej innym.
 • Zidentyfikować i pozbyć się barier, które ograniczają ludzi w budowaniu udanego związku
 • Zrozumieć swoje specyficznie kobiece i męskie potrzeby i zachowania
 • Odkryć własny potencjał, odzyskać pewność siebie, na nowo zaprzyjaźnić się ze swą kobiecą i męską naturą
 • Wprowadzić zmiany niezbędne do uzyskania pozytywnych efektów
 • Uzyskać konkretne pozytywne rezultaty w życiu osobistym i zawodowym
 • Spojrzeć na swoje życie jako na proces stawania się, wyznaczenia celów oraz świadomego określania tego, jak chcesz żyć
 • Dowiedzieć się jaka jest stała, powtarzająca się dynamika Twojego związku
 • Poznać cykliczność uczuć i nauczyć się na nią reagować
 • Dowiedzieć się, jak sprawić by w budowanym przez Ciebie związku cały czas był żar, namiętność, pragnienie i pożądanie
 • Dokonać jeszcze bardziej zaskakujących odkryć w dziedzinie komunikacji międzypłciowej
 • Poznać najskuteczniejsze sposoby techniki motywowania partnera do dialogu
 • Zdobyć nowe umiejętności i techniki komunikacyjne
 • Poznać narzędzia, dzięki którym można cierpliwie, świadomie, a co najważniejsze, skutecznie rozładowywać emocje oraz podejmować dialog z uczuciami partnera.
 • Odnaleźć wewnętrzne szczęście i spełnienie.

Metody pracy

Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi, z naciskiem na interaktywny udział uczestników poprzez gry symulacyjne, ćwiczenia, scenki, testy diagnozujące, wykłady itp. Dzięki praktycznemu doświadczaniu mężczyźni i kobiety odkrywają, iż sekret budowania porozumienia polega na poznaniu różnic międzypłciowych w różnych sposobach komunikacji.

Do każdej grupy i do każdej osobie w tej grupie podchodzimy twórczo i kompleksowo. Szczegółowe programy tworzymy dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów. Uważnie wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i staramy się je spełniać.

Szkolenie Specjalistyczne Akademii Psychologii umożliwia ci otrzymanie praktycznych, uporządkowanych i spójnych narzędzi, które przygotują Cię do pracy z drugą osobą.

W trakcie szkolenia wykorzystujemy SYSTEM AUTOMATYCZNEJ NAUKI stosowany w szkołach dla geniuszy, dzięki któremu przyswoisz wiedzę bez długotrwałej nauki. 

Ten program odmieni Twoje życie osobiste,
zawodowe i finansowe

Program Akademii Psychologii Płci podniesie Twoją pewność siebie w tym obszarze i to wielokrotnie. Będziesz zdumiony tym co jesteś w stanie zrobić, kiedy poznasz głębokie sekrety tej profesji. Będziesz zaskoczony tym, że możesz zarabiać duże pieniądze na tym co dotychczas amatorsko robiłeś na co dzień, na rozmowach z ludźmi.

 

Przejdziesz proces, który krok po kroku pozwoli Ci dobrze zacząć i od razu zarabiać pieniądze. Na tym szkoleniu otrzymasz gotowe schematy i wzory całego procesu coachingowego od oferty poprzez pierwszą rozmowę, umowę oraz gotowy wzór rozmowy coachingowej. Dostaniesz całe know-how dotyczące biznesu coachingowego, i zdobędziesz unikalną specjalizację, w której rynek z roku na rok rośnie.

Dodatkowe informacje

 • Wymagane jest wypełnienie dokumentów aplikacyjnych, na podstawie których Kolegium Instytutu wybiera osoby, które mają niezbędne w tej branży predyspozycje i będą mogły wziąć udział w tym warsztacie.
 • Dlatego nie czuj się urażony faktem, iż po analizie dokumentów aplikacyjnych oraz wstępnej rozmowie możemy uznać, że nie jesteś odpowiednią osobą do tego, by stać się współpracownikiem Instytutu Psychologii Płci. Wierzymy bowiem, że u podstaw sukcesu naszego systemu licencyjnego leży staranny wybór współpracowników.

Jakie są nasze metody pracy?

 • Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi, z naciskiem na interaktywny udział uczestników poprzez gry symulacyjne, ćwiczenia, scenki, testy diagnozujące, wykłady itp.
 • Dzięki praktycznemu doświadczaniu mężczyźni i kobiety odkrywają, iż sekret budowania porozumienia polega na poznaniu różnic między płciowych w różnych sposobach komunikacji. Nasze szkolenia są ukierunkowane na przekazywanie rzetelnej wiedzy i uczenie praktycznych umiejętności.
 • We wszystkich szkoleniach wykorzystujemy metody modelowania, które pozwalają psychologiczne prawidłowości przełożyć na zestaw skutecznych narzędzi i umiejętności oraz przyspieszonego uczenia.
SZKOLIMY EKSPERTÓW

Akademia Psychologii Płci

SZKOLIMY EKSPERTÓW

Akademia Psychologii Płci

LIFE

Interesujesz się Psychologią? Chcesz zrozumieć płeć partnera? Chcesz zrozumieć siebie?
TEN PRAGRAM JEST DLA CIEBIE

PROFESJONAL

Jesteś coachem, terapeutą, trenerem i chcesz zdobądź unikalną specjalizację.
TEN PRAGRAM JEST DLA CIEBIE

MASTER BUSINESS PROFESJONAL

Pragniesz pomagać innym, i zbudować na tym dochodowy biznes?
TEN PRAGRAM JEST DLA CIEBIE

REKOMENDACJE

Zadowoleni klienci

Rozumiemy naszych klientów. Szanujemy ich czas i osobiste predyspozycje, dlatego w sytuacjach kryzysowych jesteśmy niebywale skuteczni w zaskakująco krótkim czasie

Przewiń do góry