Akademia Psychologii Płci

Pomagaj innym i zarabiaj

Zdobądź najbardziej potrzebny zawód w XXI wieku

Gratuluję!
Zrobiłeś pierwszy krok na drodze ku staniu się certyfikowanym coachem lub trenerem Instytutu Psychologii Płci. Serdecznie witam w naszej drużynie.

Akademia Psychologii Płci powstała przy Instytucie Psychologii Płci jako odpowiedź na olbrzymie zapotrzebowanie rynku na specjalistów w zakresie relacji między kobietą i mężczyzną, którzy w lekki, prosty i nieinwazyjny sposób pomogą ludziom zrozumieć zachowania oraz właściwie interpretować język płci przeciwnej w życiu osobistym i zawodowym.

ROZPOCZELIŚMY REKRUTACJĘ 2021

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W dzisiejszych trudnych czasach kompetencje związane z rozwiązywaniem problemów w relacji miedzy kobietą i mężczyzną , rozumieniu siebie, ratowaniem związku czy ratowaniu siebie po rozstaniu przeżywają renesans. Zamknięci w domu potrzebujemy nowych umiejętności, by związek, który przez pracę był zaniedbywany dziś stał się naszą ostoją, wspierał nas i pomógł przetrwać trudny okres. 

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ W ZAKRESIE PSYCHOLOGII PŁCI

Nasz program pomoże Ci osiągnąć prywatne, zawodowe i finansowe cele, jak również pokaże Ci jak wspierać innych w ich realizacji. Z mojego osobistego doświadczenia wiem, że nic nie daje takiej satysfakcji i spełnienia jak dzielenie się z innymi ludźmi swoją wiedzą i sukcesem.

Jeżeli staniesz się członkiem naszego zespołu otrzymasz wsparcie niezbędne do tego, byś mógł podzielić się z innymi tym, jaką jesteś osobą oraz do ulepszenia otaczającego Cię świata. Niestety nie każdy może otrzymać rekomendacje i certyfikat Instytutu Psychologii Płci.

Dzięki starannej selekcji wybieramy osoby, które mają najlepsze predyspozycje do pracy z ludźmi, mają trudne doświadczenia, z których wyszły i wyciągnęły właściwe wnioski. Osoby, które odniosły już sukces w jakiejś dziedzinie oraz co szczególnie istotne, cechujące się silnym dążeniem do zmieniania świata. Zespół Instytutu Psychologii Płci zapewnia całkowite wsparcie, oczekujemy jednak, iż wybrane przez nas osoby wykażą pełne i stale rosnące zaangażowanie w działalność naszego Instytutu, jak również gotowość do stawiania wymagań oraz ambitnych celów nie tylko sobie, ale i innym ludziom.

SZKOLIMY EKSPERTÓW

Akademia Psychologii Płci

LIFE

Interesujesz się Psychologią? Chcesz zrozumieć płeć partnera? Chcesz zrozumieć siebie?
TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE

PROFESJONAL

Jesteś coachem, terapeutą, trenerem i chcesz zdobądź unikalną specjalizację.
TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE

EXPERT PROFESJONAL

Pragniesz pomagać innym, i zbudować na tym dochodowy biznes?
TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE

Przewiń do góry