Inteligencja Płci to najważniejsza wiedza w XXI wieku
bo od niej wszystko zależy

Inteligencja Płci to umiejętność zrozumienia tego, co wyróżnia kobiety i mężczyzn zarówno w ujęciu biologicznym, fizycznym i kulturowym. Inaczej ujmując to zbiór zasad, spostrzeżeń, narzędzi i strategii, które pozwalają zarówno kobietom jak i mężczyznom na autentyczne relacje oraz świadome i skuteczne zarządzanie nią w celu budowania wzajemnego zadowolenia i osobistego szczęścia, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Ile razy masz wrażenie, że nie rozumiesz o co chodzi Twojemu partnerowi? Nie rozumiesz jego odpowiedzi czy słów?

Jak często zdarza Ci się, że zupełnie nie potrafisz zrozumieć jego zachowań?

Większość ludzi nie jest świadoma prawdziwych różnic między kobietami i mężczyznami, dlatego nigdy nie osiągną sukcesu osobistego, pełnej satysfakcji ze swojego związku oraz relacji z płcią przeciwną. Każdy z nas patrzy na świat przez swój płciowy wzorzec zakodowany głęboko w mózgu oraz w podświadomości. Jego źródłem są predyspozycje płciowe oraz uwarunkowania z przeszłości, które bardzo często w negatywny sposób wpływają na nasze relacje oraz na nas samych. Niestety w większości tych przypadków winien jest ten płciowy wzorzec, który towarzyszy człowiekowi przez całe życie, chyba, że uda się go zidentyfikować i zmienić.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:

 • Twoje związki wyglądają tak samo
 • Trudno Ci znaleźć partnera
 • Nie rozumiesz mężczyzn lub kobiet
 • Twój związek pozostawia wiele do życzenia
 • Chcesz, by Twój partner zaczął Cię rozumieć
 • Chcesz uratować związek lub tchnąć w niego świeżość
 • Masz udany związek i chcesz by był wyjątkowy
 • Jeśli jesteś po rozstaniu i chcesz zrozumieć dlaczego
 • Jeśli chcesz rozpocząć życie na nowo

2 dni, które zmienią Twoje życie

Monika i Emil Uczestnicy szkolenia

Witam P. Grzegorzu! Serdecznie dziękujemy za świetnie spędzony weekend, pełen humoru, śmiechu do łez, nowych wiadomości. Jesteśmy małżeństwem od 13 lat, ale dopiero wczoraj zrozumieliśmy pewne nasze zachowania. Przyjemne z pożytecznym. Polecam ludziom w związkach, by nie tracili czasu na głupie spory, bo to szkolenie duuużo wyjaśnia i rzuca nowe światło na zachowania damsko-męskie, szczerze polecam życząc tak dobrej zabawy jak nam dostarczono :).

  Jeśli zdobędziesz umiejętność zrozumienia płci przeciwnej, będziesz bogata, wolna, zdrowa i szczęśliwa

  Kluczem do sukcesu w relacjach jest zrozumienie drugiej osoby oraz bycie zrozumianym. 

  Na szkolenie Inteligencja Płci składa się niesamowita mieszanka wiedzy i doświadczeń najlepszych ekspertów oraz potężnych praktycznych technik. Nie tylko nauczysz się jak rozumieć płeć przeciwną, ale zaczniesz to robić od razu, na miejscu.

  Inteligencja Płci to jedyne w Polsce szkolenie uczące praktycznych i sprawdzonych umiejętności niezbędnych do budowania udanych relacji między kobietą i mężczyzną zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

  Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: jest na to proste i skuteczne rozwiązanie, a Grzegorz Kordek pomoże Ci w tym na szkoleniu Inteligencja Płci

  Podczas szkolenia obalimy popularne mity:

  MIT 1. Kończą się tylko te związki, w których ludzie się już nie kochają.
  Nieprawda: Wiele małżeństw rozpada się, ponieważ partnerzy błędnie interpretują swoje zachowania, ponieważ nie rozumieją wzajemnych potrzeb, mimo dobrych intencji każdej ze stron.

  MIT 2. Miłość wystarczy, by rozumieć się w każdej sferze (lub w prawie każdej 🙂 )
  Nieprawda: Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie. Badania nad płcią mózgu dowodzą, że skonstruowane są w inny sposób, co powoduje, że reagują odmiennie na te same zachowania, zdarzenia, mają inne spostrzeżenia i odczucia, po prostu inaczej patrzą na świat.

  MIT 3. Miłość trwa wiecznie.
  Nieprawda: O miłość trzeba dbać. Jest to częsty błąd wielu par, które zawierają związek małżeński: „Jest już mój/moja nie muszę o niego/o nią dbać”.

  Zbyszek Uczestnicy szkolenia

  Jestem w stanie bardziej zrozumieć kobiety. Bardzo się cieszę z uczestnictwa szkoleniu. Bardzo fajna i bliska atmosfera, którą stworzył Grzegorz pozwoliła mi na głębsze spojrzenie w relacje damsko - męskie. I teraz z innym podejściem jestem w stanie bardziej zrozumieć kobiety 🙂

   Dlaczego Grzegorza Kordka, eksperta w zakresie relacji między kobietami i mężczyznami, nazywają jedynym mężczyzną, który rozumie kobiety?

   Dlaczego podczas szklenia Inteligencja Płci stosujemy podejście „na wesoło”?

   Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do szkolenia. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem weekendu.

   Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich oraz naprawienie swoich związków niż ich małżonkowie czy też partnerzy .

   Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim wyjątkowo dobrze przyjmowana jest przez mężczyzn.

   Śmiech i wspólna zabawa tworzą atmosferę nie zagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

   Po szkoleniu kobieta i mężczyzna mają odczucie wspaniałej zabawy, wynoszą wiele cennych refleksji  na temat ich relacji, ale przede wszystkim otrzymają zestaw gotowych przepisów na to, by tchnąć świeżość w ich związek.

   O ile jednak szkolenie jest doskonałą zabawą, to przede wszystkim potężną dawką wiedzy podaną w prosty „samoprzyswajalny” sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność szkoleń Grzegorza jest taka duża.

   W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy też warsztatów na temat małżeństwa, które wydawać się mogą zbyt poważne, techniczne, emocjonalnie i trudne do opanowania, szkolenie Inteligencja Płci jest inne, ponieważ pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób zabawny, nieinwazyjny i bezpieczny.

   Na szkoleniu przez cały dzień pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych pozytywnych zmian w ich związku.

   Ania z Łodzi Uczestnicy szkolenia

   „Byłam na szkoleniu p. Grzegorza w Łodzi. Rewelacja!!! To jest prawdziwe szkolenia z Obsługi faceta 🙂 Wszystkie spostrzeżenia i uwagi dot. facetów i nas jak w 100% prawdziwe i trafione. Brak mi słów, by ująć to słowami, w każdym razie Polecam Polecam Polecam. P. Grzegorz niesamowity (chętnie bym z takim facetem poszła na randkę - mało jest takich facetów. Emanuje od niego ciepełko i niesamowita energia!! P. Grzegorzu pozdrawiam 😉 )Trzymam kciuki za sukces i powodzenie w realizowaniu pomysłu - jest świetny, super i nietuzinkowy. Będę rozgłaszać, gdzie to tylko możliwe :)”

    Zapraszamy pary, mężczyzn i kobiety, singli i tych w związkach. Zapraszamy Ciebie!

    Szkolenie Inteligencja Płci składa się z czterech sesji:

    • sesja 1 – „Tacy sami czy różni? – oto jest pytanie”
    • sesja 2 – „Dlaczego on/ona to robi?”
    • sesja 3 – „Klucz do niesamowitego seksu”
    • sesja 4 – „Jak być razem i nikogo nie zabić”
    • sesja 5 – „Oczyszczenie i  Uzdrawianie”
    • sesja 6 –„Wielki Reset”

    SESJA 1 – „Tacy sami czy różni? – oto jest pytanie”
    Sesja 1 zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami. W tej sesji, Grzegorz pokazuje parom w jak ich problemy mogą wyniknąć z tego, jak różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk w związku jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem.

    SESJA 2 – „Dlaczego on/ona to robi?”
    W tej sesji Grzegorz odkrywa przed parami prawdziwe powody, dla których partnerzy wykonują określone czynności, a innych nie chcą robić pomimo, iż ich „drugie połówki” oczekują tego od nich. Poza tym, że ta część jest potężnym reduktorem stresu, to przede wszystkim w jej trakcie poznasz proste narzędzia, które sprawią, że Twój partner będzie robił to co powinien.

    SESJA 3 – „Klucz do niesamowitego seksu”
    Uczestnicy proszeni o opinie, wskazują najczęściej tę sesje jako ich ulubioną. Dlaczego tak się dzieje?  Cóż, kto z nas nie pragnie być usatysfakcjonowany w tej dziedzinie życia? 🙂 Jednym z największych problemów w małżeństwie okazuje się być podejście do seksu. Każdego dnia jesteśmy bombardowani seksem w reklamach, filmach, wiadomościach. Podobno nasze pokolenie jest społeczeństwem najbardziej wykształconym seksualnie w historii. Więc dlaczego w małżeństwie pary mają go mniej niż kiedykolwiek wcześniej? W swoim humorystycznym stylu, Grzegorz pokazuje, jak seksualne wiadomości wpływają destrukcyjnie na intymną relację.

    Poznasz pięć kroków aby osiągnąć fantastyczne życie seksualne. A na koniec poznasz „Klucz do niesamowitego seksu”

    SESJA 4 – „Jak być razem i nikogo nie zabić”
    Ta sesja jest najbardziej i dająca nadzieje. Grzegorz pokazuje, jak odnowić związek, by mimo wielu lat, mnóstwa różnych doświadczeń mógł na nowo rozbłysnąć blaskiem.

    SESJA 5 – „Oczyszczenie i  Uzdrawianie
    Ta sesja jest najbardziej wzruszająca ponieważ uczestnicy docierają do źródła, a Grzegorz omawia temat przebaczenia i prawdziwego zakończenia przeszłości. Podczas tej sesji doświadczysz oczyszczenia z przeszłości by z czystym sercem budować nowe. 

    SESJA 6 – „Wielki Reset”
    Podczas ostatniej sesji uczestnicy dokonują Wielkiego Resetu i grubą linią oddzielają to co było, to jacy byli i to co się wydarzyło. Dokonują zamknięcia przeszłości  i otwierają nowe swoje drzwi w przyszłość o jakiej marzyli.

    DLATEGO…
    Jeśli uważasz, że ta wyjątkowa wiedza i umiejętności mogą poprawić jakość Twojego związku. Jeśli uważasz, że zasługujesz na szczęście i że to szkolenie może Ci pomóc. Jeśli po tym wszystkim, pozostawisz decyzję na później.

    PAMIĘTAJ…
    Po pierwsze, cena szkolenia wzrośnie.
    Po drugie, liczba miejsc na szkolenie jest ściśle ograniczona, wiec później dla Ciebie może już nie być miejsca.

    Zarejestruj się TERAZ i otrzymaj bilet na wyjątkowe szkolenie Inteligencja Płci.

    Szkolenie, dzięki któremu Twój związek będzie taki jak sobie wymarzyłaś.

    INFORMACJE ORGANIZACYJNE

    CERTYFIKACJA
    Otrzymujesz Dyplom ukończenia szkolenia od Instytutu Psychologii Płci.

    TERMIN
    9 do 11 listopada 2021 r.

    GDZIE
    Warszawa

    Pierwszy dzień od 10:00 do 18:00
    Ostatni dzień od 10:00 do 16:00

    Podczas szkolenia masz zapewniony catering (kawa, herbata, woda, owoce).
    Cena nie zawiera noclegów i obiadów.

    Ten program odmieni Twoje życie - osobiste, zawodowe i finansowe

    Przewiń do góry